Dvojčata z kapely 20 Minutes pokřtí svůj první klip

20 Minutes | Zdroj: facebook.com

Křest proběhne již 14. června v pražském Rock Café a jako host zahraje česko-německý objev Jakub Ondra. Kmotrem videoklipu se stane Mikoláš Růžička.

20 Minutes je pražská art-popová kapela, jejíž jádro tvoří výjimečně dvě frontmanky, jednadvacetiletá dvojčata Simona a Denisa Katzer.

Po šesti letech na scéně vydávají sestry svůj první klip k singlu I Don’t Mind, který produkovaly společně s Mikolášem Růžičkou, jenž například spolupracoval s formacemi Republic of Two nebo Piano. Video vzniká ve spolupráci s kameramankou Karolínou Lukáškovou a režisérkou Michaelou Polákovou v Berlíně, kde 20 Minutes od minulého roku vystupují.

Kapela na konci roku 2015 vydala svoje debutové EP The Dream In My Pocket, ze kterého následně vzešly singly Lil’ Girl a Fight.

„Nechávaly jsme si hodně času, abychom vytvořily skladbu, do které dáme všechno, co jsme se za šest let na scéně naučily. I Don’t Mind je první singl, za kterým si stoprocentně stojíme. Věříme, že má obrovský potenciál i díky Mikymu, který písni vdechl nový život,“ popisuje zpěvačka Simona Katzer.

Dvojčata na scéně působí již od roku 2010 a to také jako vokalistky pro jiné kapely. Simona a Denisa zpívaly například na Divadelním turné skupiny Mandrage, nebo na mini-turné Close to Violence pro kapelu LUNO.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.