Malá Zoe bude v pražském Jazz Docku křtít své debutové album

Malá Zoe | Zdroj: pořadatel akce

Křest alba herečky a muzikantky Lucie Gažiové alias Malé Zoe, které vyšlo první říjnový den, proběhne již zítra 3. října v pražském klubu Jazz Dock. Album dostalo jednoduchý název – Malá Zoe.

Lucia Gažiová alias Malá Zoe připravila se svou kapelou debutové album s prostým názvem Malá Zoe, které vyšlo 1. října. Úspěšná slovenská herečka se nyní věnuje zejména hudbě. Její nové album obsahuje 15 skladeb, jejichž autorkou je v převážné většině ona sama.

Malá Zoe

K albu vznikly stylové fotografie z dílny fotografa Dennise Chotenovskeho. Snímky jsou zosobněním Malé Zoe, tedy spíše jejího alter ega, ve kterém Lucia Gažiová v různých polohách reflektuje vnější svět a zároveň ukazuje ten svůj, vnitřní. Fotograf, který dvacet let tvořil výhradně ve Spojených státech amerických, se ve své práci věnuje převážně alternativnímu aktu. Tato spolupráce byla netradiční jak pro něj, tak pro Luciu. Vznikla řada fotografií, z nichž výrazně vystupuje vizuálně ostrá estetika typická právě pro Dennisovu uměleckou tvorbu.

Seznam skladeb: Na blond, Primitiv, Briezky, Klub priemerných, Pierko, Muška, Kukučka, Diabol, Malý, Osud, Strom, Tichá pieseň, Nevadí, Bebí, Kuna (bonus)


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).