VIDEO: Takhle reagují důchodci na Rammstein

Důchodci reagují na Rammstein | Zdroj: YouTube

O spoustě kapel, které se vyskytují či se vyskytovaly na hudební scéně, by se dalo napsat, že patří mezi to nejtvrdší, co kdy svět poznal. Co když ale k tvrdosti přidáte i notnou dávku šílenství? S velkou pravděpodobností vám z této rovnice vyjdou němečtí Rammstein. A jak na tyto kontroverzní umělce reagují důchodci?

Nové video se řadí do série ELDERS REACT od YouTube kanálu FBE, který se právě obdobně motivovanými videi proslavil a krom reakcí důchodců také zveřejňuje reakce malých dětí na známé kapely. Ty jsou přitom často ještě o to pozoruhodnější.

Ve dvanáctiminutovém videu je potom několika postarším lidem ukazována tvorba Rammstein, a to jak videoklipy, tak i záznamy z živých koncertů. Tedy psycho snímky plné sexu, temnoty a, jak už to tak u Rammstein bývá, plamenů.

Zatímco někteří si pár minut s Rammstein užívají a dočkáme se i slov o vychytaném temném rock’n’rollu, jiným zas kontroverzní projevy vadí a pro jednoho pána se německá šestice stane už po chvilce zcela nesledovatelná a nechutná.

Na více už se však podívejte ve zmíněném videu, najdete ho hned pod textem. A jak by na Rammstein reagovala vaše babička či dědeček? To budete moci zjistit už zanedlouho, stačí je 28. nebo 29. května vzít do pražského Edenu, kde bude mít proslulá (a lehce šílená) formace koncert.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.