Aerodrome oznámil kompletní line-up, přijedou Enter Shikari i Simple Plan

Enter Shikari | zdroj: facebook.com

Trvá pouze jeden den, i přes to patří mezi vůbec nejočekávanější festivaly letošního roku. Aerodrome, díky kterému se k nám po deseti letech vrátí proslavení Linkin Park, konečně oznámil konečný line-up kapel, s nimiž můžeme začátkem léta počítat.

K Linkin Park se tak přidá čtveřice v kapel, v jejímž čele budou stát hvězdy loňského ročníku Rock For People, Enter Shikari a Royal Republic. Spolu s těmi se pak ukáží i kanadští Simple Plan a rapper Machine Gun Kelly, že se tedy večer ponese stejně jako loni v duchu poměrně mladých interpretů, je tak již jasné.

Zatímco kalifornská šestice Linkin Park u nás naposledy vystoupila v roce 2007, krom Machine Gun Kelly se v České republice všichni další interpreti ukázali i během loňského roku. Co se samotného festivalu Aerodrome týče, v minulých letech na něm vystoupili například nu-metaloví Korn, Billy Talent či dokonce Metallica.

Letošní ročník Aerodrome se bude konat na pražském Letišti Letňany a proběhne už 11. června. Vstupenky na něj je možné zakoupit v sítích GoOut a TicketPortal.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.