Avril Lavigne se vrací do Prahy. Přiveze staré hity i novinky z desky Head Above Water

Avril Lavigne | Zdroj: avrillavigne.com

Hity jako Complicated, Sk8er Boi nebo My Happy Ending netřeba představovat. Všichni, kteří vyrůstali na přelomu tisíciletí, totiž tvorbu Avril Lavigne dobře znají. Teď se kanadská zpěvačka po pěti letech vydává na evropské turné, aby publiku ukázala, že i ve svých pětatřiceti letech neztratila nic ze svého šarmu.

Rodačka z Belleville je momentálně na americkém turné ke svému nejnovějšímu albu Head Above Water. Nyní oznámila i termíny evropských zastávek a kromě obligátního Berlína či Amsterdamu nebude chybět ani hlavní město Česka. Představí se u nás po dvanácti letech – naposledy v Praze koncertovala s albem Best Damn Thing, ze kterého se dodnes hraje veliký hit Girlfriend.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Iggy Pop, Tenacious D aneb Kolaborace SUM 41 s jinými umělci napříč žánry

Avril Lavigne přijede s deskou Head Above Water, jejíž vývoj značně poznamenala lymská borelióza, kterou zpěvačka onemocněla. Z každé vstupenky bude proto věnováno 60 korun na konto The Avril Lavigne Foundation – nadace, která se lidem s tímto onemocněním věnuje a pomáhá pacientům s návratem do běžného života.

Koncert Avril Lavigne se odehraje v pražské Tipsport areně 23. března 2020. Vstupenky budou v prodeji od 1. listopadu v sítích Ticketmaster a Ticketportal v rozmezí od 990 Kč do 1490 Kč.


Napište komentář