Barbora Poláková nazpívala ukolébavku

Barbora Poláková | Zdroj: tisková zpráva

Dvojnásobná vítězka letošního ročníku Cen Anděl Barbora Poláková nazpívala pro Stream.cz svou první ukolébavku.

Je tomu sotva půlrok, co dvaatřicetiletá zpěvačka Barbora Poláková vydala své debutové album Nafrněná a už je tu s dalším počinem. Čekáte-li však další chytlavou pecku po vzoru té, za kterou byla hned třikrát nominována na Cenu Anděl, dost možná vás čeká překvapení. Tentokrát totiž nazpívala ukolébavku.

Konkrétně se jedná o známou lidovou píseň Vyletěla holubička, kterou Poláková spolu s Davidem Hlaváčem nahrála exkluzivně pro pořad Pohádky internetové televize Stream.cz. Přidala se tak k několika dalším osobnostem, včetně třeba Václava Neckáře či Kláry Vytiskové, jež učinily totéž.

„K lidovkám mám velmi kladný vztah, vyrostla jsem na nich. Tehdy mi ještě nedocházelo, kolik pravdy v nich je, jak moc jsou jejich texty o životě a jak moc jsou hluboké. Jsem ráda, že jsem jednu z nich mohla nazpívat i pro Stream,“ uvedla zpěvačka a herečka v tiskové zprávě. Její novinku si můžete přehrát na odkazu zde.

 


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.