Beyoncé a Jay-Z překvapili společným albem a videoklipem

Beyoncé a Jay-Z | Zdroj: hiphopdx.com

Slavný pár tvořený zpěvačkou Beyoncé a rapperem Jay-Z vydal během svého turné nečekaně nové album s názvem Everything Is Love. Navíc byl zveřejněn i videoklip k songu Apeshit.

Druhé Vánoce teď zažívají všichni fanoušci Beyoncé i rappera Jay-Z. Manželé Carterovi totiž během On the Run II tour, na kterém spolu momentálně vystupují, oznámili vydání jejich prvního společného alba Everything Is Love. To je dostupné exkluzivně na streamovací službě Tidal a společně s ním se můžou fanoušci radovat i z videoklipu k písni Apeshit.

Ohromujíci novinku oznámila Beyoncé včera přímo na turné během koncertu v Londýně. A i klip k písni Apeshit byl natočen během turné, minulý měsíc v pařížském Louvru. Režie se ujal Ricky Saiz, který má na svědomí i video k Beyoncéině skladbě Yoncé.

Sály slavného muzea jsou v novém videoklipu zachyceny nezvykle bez turistů a uměleckým dílům tu dělá společnost jen populární pár a naze působící těla tanečníků.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.