Budou nové písně od Blink-182 už příští rok?

Blink-182 | Zdroj: theodysseyonline.com

Blink-182 se vrací do studia, aby svým fanouškům přinesli další nálož chytlavých songů. Ty se mají objevit na deluxe verzi jejich zatím posledního alba California, která by měla vyjít už příští rok.

Kalifornští punkrockeři Blink-182 rozhodně nezahálí! Ačkoliv právě objíždějí svět se svojí poslední deskou California, dokáží si najít čas i na nahrání několika dříve neslyšených songů, které by měly spatřit světlo světa už příští rok.

Blink už během nahrávání desky California tvrdili, že původního materiálu bylo tolik, že by to vystačilo minimálně na jedno další album. Producent John Feldmann prý chtěl z tria vymáčknout doslova to nejlepší, a tak většina nahraného materiálu podle slov zpěváka a baskytaristy Marka Hoppuse skončila na harddisku a dále se s ním nepracovalo.

Kapela se však už před časem nechala slyšet, že osobně považuje některé z nepoužitých songů za velice zdařilé, a že se vážně zaobírá myšlenkou na to, jak je využít. Konečnou odpověď pak přinesl bubeník Travis Barker, jenž v nedávném rozhovoru pro Radio X potvrdil, že se kapela chystá zpátky do studia, aby pracovala na oněch nevydaných písních. Ty se podle jeho slov nakonec objeví na speciální deluxe verzi jejich posledního alba, které by mělo vyjít už příští rok.

Blink-182 jsou v současné době opravdu ve studiu, jak dokazují fotky na instagramu kapely. Na jedné ze zveřejněných fotografií lze vidět pravděpodobný tracklist osmi nových písní, mezi kterými očividně nechybí ani píseň Hey I’m Sorry, která se už dříve objevila jako bonusový song na japonské verzi alba.

Foto: Instagram kapely

Foto: Instagram kapely


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...