Časový harmonogram Rock for People je na světě

Rock For People 2016 | Foto: Petr Klaper

Festival dnes zveřejnil harmonogram třídenního renomovaného festivalu Rock For People, který proběhne od 4. do 6. července v Hradci Králové. Kdy se předvede váš favorit?

Všechno vypukne již 3. července Večírkem pro nedočkavé a během následujících dní si budete moci zažít velké, i ty zrovna vycházející hvězdy.
Pondělí nabídne americkou indie bandu Cage The Elephant, heavymetalový Moose Blood, kanadské HC uskupení Comeback Kid a nastoupí jeden z nejočekávanějších headlinerů – šílení a ujetí Die Antwoord.

Den na to se můžeme těšit na Deez NutsSpring King a velmi očekávané Paramore. Jistě by se nehodilo propásnout i heavy metalové experimentátory Mastodon a fenomenálního beatboxera a mistra loopingu Dub FX.

Zavíracímu dni budou kralovat američtí evergreeni Evanescence a Foster The People a celý festival uzavře hvězda elektronické scény The Bloody Beatroots Live. Vypravte se ale i na objevy Lower Than Atlantis z Británie nebo australské Cash Savage & The Last Drinks.

Kompletní program se nachází na webových stránkách RfP!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.