Celeste Buckingham a Adam Ďurica vystoupí na jediném letošním koncertu Mariky Gombitové

Adam Ďurica | Zdroj: facebook.com

Legendární Marika Gombitová chystá na letošní rok pouze své jediné vystoupení. Výjimečný koncertní večer, složený výhradně ze zpěvaččiných autorských písní, se uskuteční již 2. prosince v pražské Tipsport Aréně. Po boku královny slovenského popu zde vystoupí významní hosté české a slovenské hudební tvorby, které svou hudbou inspirovala.

Vedle již oznámených českých zpěváků Adama Mišíka a Martina Chodúra, kteří Mariku Gombitovou obdivují a uznávají jako jednu z nejlepších umělkyň naší doby, vystoupí během neopakovatelné show také slovenské hvězdy Celeste Buckinngham a Adam Ďurica. Další hvězdní hosté budou brzy oznámeni.

„Je mi ctí být součástí tohoto krásného projektu,“ vyznala se Celeste Buckingham. „K hudbě Mariky Gombitové mám srdečný vztah. Pro mě je to jedna z nejinspirativnějších umělkyň v Československu. Velmi se těším, až se setkáme na jednom pódiu a doufám, že se moje interpretace Maričiny písně bude líbit jak divákům, tak Marice,“ dodala finalistka druhé řady Česko Slovenské Superstar.

„Jsem rád, že můžu zpívat legendární písničky Mariky. Považuji za čest být na tomto výjimečném koncertu, kdy jedna generace zpěváků navazuje na druhou,“ doplnil Adam Ďurica, slovenský zpěvák roku 2015 – 2017.

Písně Mariky Gombitové s nadčasovým poselstvím a jedinečným zvukem ve vánočně laděném programu plném vizuálních efektů určitě potěší fanoušky všech věkových kategorií. Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticket Art a Ticketportal po celé České republice.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.