Coldplay překvapili zbrusu novým singlem i videoklipem

Coldplay | Zdroj: Parlophone

Fanoušci britských Coldplay jistě napjatě očekávají nové album. Jakékoliv informace o něm se však kapele prozatím daří držet pod pokličkou. Nyní zcela nečekaně vypustili nový singl i s videoklipem. Tak, že by?

Mnoho informací o novém albu londýnské skupiny Coldplay zatím nemáme. O to podivnější byla zpráva, která se objevila na profilech kapely na sociálních sítích. ,,Something new at 0:00 in Ulaanbaatar #midnight.” Tedy, že se o půlnoci v Ulánbátaru (hlavní město Mongolska) něco stane. Když u nás včera odbyla pátá hodina odpolední, Coldplay zveřejnili zcela novou píseň s názvem Midnight, rovnou i s oficiálním videoklipem. Obojí je k dispozici exkluzivně na serveru YouTube. Zatím to vypadá, že nepůjde o titulní skladbu nové desky, i tak ji ale fanoušci jistě vřele přivítají.

Zatím poslední album nazvané Mylo Xyloto z roku 2011 slavilo velký úspěch, zejména pak díky písničkám jako Paradise nebo Charlie Brown. Do paměti posluchačů se jistě vryl také duet s Rihannou s názvem Princess Of China. Do dnešního dne se nahrávky celosvětově prodalo přes osm milionů kopií. Nutné také připomenou skladbu Atlas, kterou Coldplay nahráli pro druhý díl filmové série Hunger Games.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.