Coldplay vydají své nové EP hned dvakrát

Coldplay | Zdroj: archiv kapely

Aktuálně jsou Coldplay na koncertní šňůře, to je však nebrzdí od toho, aby vydali nové EP. To vyjde už za necelý měsíc a poté ještě jednou. Vydají ho tedy hned dvakrát, což se jen tak nevidí.

Coldplay jsou v dnešní době už známou firmou v hudební branži a na svém účtě mají hned několik úspěšných alb a především singlů. Nyní vydají už dříve avizované EP Kaleidoscope. 14. července ho svým fanouškům nabídnou v digitální podobě a dva týdny později, začátkem srpna, se objeví na pultech hudebních obchodů i na CD a LP.

Svým fanouškům kapela nabídne pět skladeb, které vznikaly ve spolupráci hned se třemi producenty – Rikem Simpsonem, Danielem Greenem a Billem Rahkem. Na EP se objeví i píseň Miracles.

Skupina o tomto počinu mluví jako o sesterském projektu k albu A Head Full Of Dreams z roku 2015, kterého se do dnešní doby prodalo přes pět milionů kopií. Předprodeje Kaleidoscope jsou spojeny s nahrávkou All I Can Think About You, ke které režíroval animované video režisér I Saw John First.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.