Deuce, zakládající člen Hollywood Undead, vydavá EP Nightmare

Deuce | Zdroj: deucela.com

Rapper, zpěvák a bývalý člen kapely Hollywood Undead, Deuce, vydal EP Nightmare, na kterém konečně poslal do světa starší nevydaný materiál. Fanoušci se tak konečně dočkali songů, které v rámci jeho posledního alba nevyšly.  

V České republice se popularita rapcorových Hollywood Undead stále zvyšuje, o čemž svědčí i rychle vyprodaný únorový koncert ve Foru Karlín. V jejich rodných Spojených státech ale před pár lety panovala velká nevraživost mezi fanoušky původní a „nové“ sestavy skupiny. Deuce, jeden ze zakládajících členů kapely, se totiž nerozešel s HU zrovna v dobrém a vzal si s sebou spoustu fanoušků prvního alba, na kterém má nezměrný podíl. Právě ty brzy odměnil sólovou deskou v roce 2012, Nine Lives. Pak nastala dlouhá odmlka až do roku 2017, kdy konečně přišla deska Invincible.

Ne každý byl však úplně spokojen. V minulých letech totiž Deuce představil například singl Nightmare, který se na novém CD neobjevil. Kromě něj ještě několik dalších skladeb, které nikdy oficiálně nevyšly a spousta věrných posluchačů právě na ně čekala. Podle všeho šlo o rozhodnutí labelu, pod nímž Invincible vyšlo, nakonec se ale Deuce rozhodl šest zbývajících skladeb oficiálně vydat na EP Nightmare.

Nahrávka obsahuje pořádné vypalovačky jako Look At Me Now, Bleed a v jejich čele samozřejmě Nightmare. Mimo to ale třeba i Do You Think About Me?. Song napsaný jako milostný dopis hodně vystupuje z typické Deuceovy muziky a lyricky i hudebně je rozhodně jeden z jeho nejlepších. Většina tracků byla napsaná před více než třemi lety, to jim ale rozhodně neubralo na údernosti, naopak výborně doplňují jeho tvorbu, kterou stále drží na vysoké kvalitě.

Fanoušky tedy určitě potěší, že si tyhle písně konečně můžou pouštět třeba ze Spotify a dalších platforem, když nemohly vyjít v rámci alba. Pokud máte rádi Hollywood Undead z období Swan Songs anebo míchání rocku s rapem, tak byste si neměli nechat tyhle staronové songy ujít.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz