Disturbed se vrací! Nové album vás vyruší na konci srpna

Čtyři roky o sobě nedali vědět a teď jsou znovu na scéně. Chicagské kvarteto, zásadní pro podhoubí posledního desetiletí hard-rocku a heavy-metalu, neslibuje ale jenom návrat. Nové album je na cestě a zveřejněn je už i pilotní singl a videoklip.                                                                                                                                                                                                                                                          

Tato kapela se stejnojmenným názvem funguje od devadesátých let, kdy do skupiny vstoupil nový člen – Draiman. Dosáhla všemožných ocenění a získala si takovou přízeň, že se rozprodalo deset milionů kusů desek po celém světě. Dá se proto pochopit, jaké zklamání fanoušci prožívali, když se v roce 2011 skupina rozhodla přerušit svou tvorbu a jednotliví členové se vydali jinými směry. „Chtěli jsme skončit na vrcholu, což jsme v roce 2011 také byli,“ vysvětloval tenkrát zpěvák David Draiman. „Slíbili jsme si, že o návratu budeme uvažovat jen budeme-li se cítit silnější.“

Čtěte také : Mighty Sounds zveřejnili spolu s line-up i jednu smutnou zprávu

Znamená to tedy, že Disturbed jsou nyní silnější? A změnili svou tvorbu? Deska, kterou nazvali Immortalized, to ukáže. Samotný pilotní singl už přibližuje pozadí blížící se desky, jejíž produkce se ujal Kevin Churko. Skupina na ní pracovala tajně a 20.června poodhalila víc. Jestli překvapení stálo za to se dozvíme 21. 8. 2015. Fanoušci si zatím mohou poslechnout jen zveřejněný singl.


Napište komentář