Do Prahy směřuje nálož maďarského metalu v podobě The Tumor Called Marla a Dreamgrave

The Tumor Called Marla | Zdroj: soundfiction.net

Z obou břehů Dunaje míří do Česka kapely The Tumor Called Marla a Dreamgrave. Obě z nich berou slovo progresivní za jiný konec a právě to nám předvedou v pražském Chapeau Rouge.

Kapela The Tumor Called Marla, která má hned dva čelní členy – frontmana Andráse Gerőna a frontwomanku Annu Burai, bezpochyby potěší fanoušky kapel jako Northlane, Tesseract nebo Karnivool. Electro post-hardcorovou partičku doplní Dreamgrave, kteří naopak přivábí příznivce Opeth, Haken nebo Ihsahna. O český doprovod se postarají reinkarnovaní Rise of Surya, kteří se představí s novou sestavou i tvorbou.

Rozhovor: Frank Fišer: Dřív mi šlo o nasrané texty, teď píšu osobní reflexe. Je mi to bližší, než abych zpíval o nějakých scifárnách

Maďarská dvojice u nás vystoupí již 18. října a svou show přiveze do pražského Chapeau Rouge. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz