Ellie Goulding je zpět s Deliriem

Ellie Goulding | Zdroj: mtv.com

Delirium – nejnovější album britské zpěvačky Ellie Goulding. To vyšlo začátkem listopadu.

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček, Ellie Goulding, vydala doposud dvě alba, prodala přes dvacet milionů alb a singlů a na kontě má určitě více než deset hitů. Naposledy se Ellie posluchačům připomenula začátkem roku s písní Love Me Like You Do k filmu Padesát odstínů šedi.

Nyní přichází po krátkém odpočinku a v plné síle s třetím řadovým albem pojmenovaným Delirium. To vyšlo 6. 11. u společnosti Universal Music a k zakoupení je i deluxe verze obsahující dvaadvacet písní (klasická nahrávka obsahuje písní šestnáct).

Novinka vznikla hned na několika místech po celém světě. Nahrávalo se v Londýně, anglickém hrabství Herefordshire, Švédsku nebo Los Angeles. Na desce umělkyně samozřejmě spolupracovala s několika špičkovými producenty jako např. Max Martin, Greg Kurstin, Klas Ahlund, Guy Lawrence z dua Disclosure či Ryan Tedder – tedy světově známý hitmaker a především frontman OneRepublic. Psaní textů se ujala Goulding osobně.

Pilotním singlem jejího nejnovějšího počinu je píseň On My Mind, jenž se okamžitě rozšířila do všech hudebních éterů po celém světě.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.