Eminem vydá své album už za týden a pustil do světa další ochutnávku

Eminem | Zdroj: facebook.com

Všichni fanoušci Eminema by teď měli nastavit uši. Své nejnovější album vydá už za týden.

Svou nejnovější nastřádanou práci představí Eminem na svém devátém řadovém albu už 15. prosince. To vkusně pojmenoval Revival a přizval si ke spolupráci hned několik hostů, někteří už jsou lety prověření kolegové. Tou nejvěrnější, co se jako host objevuje už takřka pravidelně, bude Skylar Gray. Ta nedávno spolupracovala i na nejnovějším albu Papa Roach, ale v českých vodách je stále neprávem opomíjena.

Chybět nebude tentokrát ani P!nk, ta s tímto nejslavnějším bílým raperem nespolupracuje poprvé. Mezi další hostující patří Alicia Kyes, Beyoncé, která nazpívala vokály k Walk On Water. Dále se představí i Kehlani a X Ambassadors. Dalším obrovským tahákem je spolupráce s roztomile rezavým Ed Sheeranem.

Produkce se ujal zcela nepřekvapivě Dr. Dre a Rick Rubin. Jen před pár hodinami Eminem představil další song z chystaného alba a tím je Untouchable, jenž zní už o něco živěji, než předešlá Walk On Water, ale i tak stále musíme doufat, že se v tomto případě nejedná o to nejlepší z celé desky, protože Marshall má opravdu na víc.

Playlist alba:
1. Walk on Water (ft. Byeoncé)
2. Believe
3. Chloraseptic (ft. Phresher)
4. Untouchable
5. River
6. Remind Me (intro)
7. Remind Me
8. Revival
9. Like Home (ft. Alicia Keys)
10. Bad Husband (ft. X Ambassadors)
11. Tragic Endings (ft. Skylar Grey)
12. Framed
13. Nowhere Fast (ft. Kehlani)
14. Heat
15. Offended
16. Need Me (ft. P!nk)
17. In Your Head
18. Castle
19. Arose


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.