Eminemův nový singl Berzerk má už i videoklip

Eminem - Berzerk | Zdroj: facebook.com

Americký rapper Eminem po zveřejnění singlu Berzerk z chystaného alba Marshall Mathers LP 2, ukázal světu i nový videoklip. Objevují se v něm známý hudební producent Rick Rubin a rapper Kendrick Lamar.


Dnes už čtyřicetiletý detroitský rapper Eminem působí na hudební scéně od roku 1992. Od té doby stihl vydat sedm studiových alb a přes třicítku singlů, vyhrát třináct cen Grammy a dokonce i jednu sošku Oscara za píseň Lose Yourself z filmu 8. míle, ve kterém si sám zahrál hlavní roli. Jeho nejúspěšnějšími alby jsou Marshall Mathers LP a The Eminem Show, kterých se celosvětově dohromady prodalo přes čtyřicet milionů kusů. V roce 2009 byl rapper časopisem Billboard zvolen za nejlepšího umělce desetiletí. Eminem byl dříve členem hudebního hip-hopového seskupení D12, které dnes však už nefunguje, a také má vlastní vydavatelství Shady Records.

Tímto svým novým videoklipem Eminem vzdává hold klipu So What ‘Cha Want od Beastie Boys – pozadím jako z negativu fotografie, svým celkovým přednesem i oblečením. Album Marshall Mathers LP 2 bude osmým studiovým albem a je naplánováno na 4. listopadu. Eminem se vyjádřil, že deska je návratem k albu Marshall Mathers LP z roku 2000. My se už z tohoto singlu můžeme přesvědčit, že opravdu nelhal.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).