Festival Hrady CZ zná kompletní line-up. Na všech zastávkách zahrají Kryštof, Rybičky 48 nebo Harlej

Hrady CZ - Bouzov, 2018 | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

Putovní festival Hrady CZ, který se uskuteční na osmi českých hradech od půlky července do konce srpna, oslaví letos své patnácté narozeniny. Line-up letošního ročníku je již kompletní. Na koho se můžeme těšit na všech zastávkách?

Vše vypukne 12. července, kdy festival Hrady CZ čeká první zastávka, a to na hradě Točníku ve Středočeském kraji. Dále se každý následující pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a svoji letošní tour uzavře 30. a 31. srpna na Bezdězu.

Čtěte také: Hrady CZ letos slaví 15 let. V programu nebudou chybět Kryštof, Marpo, Jelen nebo Wohnout

Letošní největší hvězdou je kapela Kryštof, která se na festival vrací po dlouhých šesti letech a vystoupí na všech zastávkách. Na každém z osmi českých hradů dále nebudou chybět ani punkeři Rybičky 48, slovenští No Name, kapela ArakainLucií Bílou, mladá talentovaná parta Mirai, rapper Marpo & Troublegang, Michal Hrůza a kapela Harlej.

Tímto program festivalu Hrady CZ samozřejmě nekončí. Na různých místech se také prostřídají další umělci a těšit se můžete například na kapelu Sto Zvířat, Annu K., kapelu Jelen, hip hopové legendy PSH, Wohnouty, exkluzivní koncert Kamila Střihavky & The Leaders! a mnoho dalších.

Přijďte si užít jedinečnou atmosféru tajemného prostředí osmi hradů po celé České republice. Zazní zde to nejlepší ze současné české a slovenské hudební scény.

Lístky na festival Hrady CZ lze zakoupit v síti Ticketstream.

Termíny a místa pro rok 2019

12. – 13. července, Točník
19. – 20. července, Kunětická hora
26. – 27. července, Švihov
02. – 03. srpna, Rožmberk nad Vltavou
09. – 10. srpna, Veveří
16. – 17. srpna, Hradec nad Moravicí
23. – 24. srpna, Bouzov
30. – 31. srpna, Bezděz


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.