Festival Hrady CZ zná kompletní line-up všech zastávek

Hrady CZ - Bouzov, 2016 | Foto: Klára Rozbrojová

Oblíbený letní festival Hrady CZ oznámil kompletní program účinkujících. Mezi hlavní hvězdy patří Richard Müller, Tomáš Klus, Mig 21 a Arakain s Lucií Bílou.

13. ročník festivalu Hrady CZ odstartuje 14. a 15. července na hradě Točníku. Dále se poté každý další pátek a sobotu představí postupně na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Bezdězu, Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzově. Celou letošní šňůru pak uzavře slovenský hrad Červený kameň.

Loňským headlinerem byla kapela Kabát v čele s Pepou Vojtkem, letos však organizátoři poněkud přitvrdili a nejočekávanější hvězdou bude Lucie Bílá s kapelou Arakain. Po dlouhých dvanácti letech na festivale Hrady CZ vystoupí také Richard Müller.

„V roce 2005 Richard Müller zahajoval úplně první ročník festivalu pro několik stovek lidí. Byly to tehdy velmi pěkné koncerty se zajímavou hradní atmosférou. Vzpomněli jsme si na něj po letech a jsme zvědaví, jak jeho osvědčené nesmrtelné hity přijme třeba desetitisícihlavé publikum,“ říká jeden z organizátorů, Michal Šesták.

Chybět nebudou ani oblíbení No Name, Olympic či Wohnout. Kompletní line-up naleznete na oficiálních stránkách festivalu.

PŘIPRAVUJEME SOUTĚŽE O VSTUPENKY

Páteční program bude tradičně doprovázet festivalový karneval s vyhlášením nejlepších masek. Festivalová vstupenka bude opět zahrnovat i prohlídku hradu zdarma. Vstupenky na festival lze zakoupit na oficiálních stránkách festivalu do dne před akcí za 820 Kč, na místě pak za 890 Kč. K dostání jsou i vstupenky na jednotlivé dny.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.