Foals přichází s dokumentárně stylizovaným videoklipem On The Luna

Foals | Zdroj: facebook.com

Nové album indie-rockových Foals klepe na dvěře a kapela na něj láká novým singlem – On The Luna. Dočkal se i videoklipu se správnou dávkou nostalgie.

On The Luna je již druhým singlem ze studiovky Everything Not Saved Will Be Lost – Part 1Ta bude mít dvě části, první vyjde 3. března a druhou, Everything Not Saved Will Be Lost – Part 2uslyšíme letos na podzim. Foals potvrdili, že půjde o dvě plnohodnotná alba, která však tvoří jeden celek vzhledem k jednotnému nahrávání a obě desky jsou tím pádem tématicky spojeny.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 13 méně známých indie interpretů, o kterých stojí za to vědět 

Zpěvák Yannis Philippakis řekl, že z lyrického hlediska je novinka hodně ovlivněna tím, jak na něj působí politický a enviromentální stav ve světě. Podle frontmana bude ale po hudební stránce podzimní album trochu více rockovější.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 8 kapel, které se nebojí opřít do politiky

Klip ke skladbě On The Luna je natočen v dokumentárním pojetí a zachycuje například koncertní atmosféru britské kapely nebo jejich nahrávání nadcházející desky. Svým stylem jde přesně o ten typ nostalgického videoklipu, jaký jejich fanoušci ocení.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz