Frank Turner navštíví v průběhu dubna Prahu

Naposledy k nám Frank zavítal v březnu v roce 2014 a vzpomíná se na dokonalou show, při níž zazněly ty největší hity. Všichni posluchači si užívali, a sám zpěvák říkal, že miluje Prahu a bude se těšit na další společný koncert. A máme ho tady! Do Lucerna Music Baru k nám přijede 14. dubna i s kapelou The Sleeping Souls.

„Před natáčením nové desky jsem hodně přemýšlel o debutových albech. Když kapela nahrává debut, v podstatě nahraje svůj živý set, který je čerstvý a plný energie, což se postupem času z muziky kapel často vytrácí. Chtěl jsem to zkusit a společně s The Sleeping Souls udělat desku, která má tenhle živý a dravý feel,“ popisuje Frank Turner nahrávání nové desky. Frank s kapelou v prosinci 2014 odletěl do Nashvillu s kupou nacvičených písniček, a během pouhých devíti dnů nahráli celé album. „Téměř všechno je na desce živě. Jsem hrdý, že můžu říct, že až na jednu výjimku jsou všechny vokály needitovaný,“ dodává Frank. Produkce alba se ujal zkušený producent, zpěvák a skladatel Butch Walker, jehož kredit se objevuje na deskách Katy Perry, Hot Hot Heat, Pink nebo Fall Out Boy. “ V některých ohledech cítím tuhle desku jako moje definitivní prohlášení, jako shrnutí mých prvních pěti alb,” bilancuje Turner.

Mnoho lidí jistě ví, že Frank Turner dříve zpíval v post-hardcorové kapele Milion Dead. V roce 2005 se vrhl na sólovou kariéru, které se s velkým úspěchem drží dodnes. V minulém roce v srpnu představil už šestou desku, která se jmenuje Positive Song For Negative People. Nejvíce se věnuje folku a punku, ale s novou písní jsou cítit i kořeny hardcoru. Dočkáme se svých oblíbených písniček, ale všichni posluchači už určitě znají i nové písně a máme se tak na co těšit!

Vše se odehraje 14. dubna a lístky stojí 490 korun. Koupit si je můžete v pokladně i na webu Lucerna Music Baru. Další předprodeje najdete na GoOut.cz, či Ticketpro.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.