Galactic Empire: Kapela ve stylu Star Wars dobývá planetu Zemi

Galactic Empire | Foto: facebook.com

Metalová kapela Galactic Empire, složená ze záporáků ze světa Hvězdných válek v čele s Dark Vaderem, se rozhodla dobýt svou hudbou i naši planetu Zemi.

Prosinec minulého roku přinesl další vlnu Star Wars mánie, kdy se do kin konečně dostal nejnovější film ze světa Hvězdných válek. Ten krom jiného přinesl zpět i postavu legendárního záporáka Darth Vadera. Toho už očividně nebavilo neustálé prohrávat proti povstalecké alianci a rozhodl se proto ovládnout galaxii novým způsobem – hudbou.

Pod tlakem mocných právníků sithského řádu Disney byl nucen změnit si jméno na Dark Vader a spolu s Bobba Settem, Bass Commanderem, Shadow RangeremRed Guardem se rozhodl po galaxii šířit moc temné strany – metalu!

Galactic Empire ve své hudbě kombinují legendární melodie Johna Williamse s metalovými prvky. Kapela zatím vypustila do světa dva singly z jejich debutového alba, které vyjde už 3. února 2017. Oba singly samozřejmě provází velice vtipné videoklipy ve kterých například Dark Vader uškrtí svého technika, za špatně naladěnou kytaru.

Krom toho se v únoru vydají na menší turné po Anglii. Další koncerty zatím nejsou známé, ale jak tak známe Dark Vadera, tak je pouze otázka času, než Galactic Empire ovládnou celou naši planetu.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...