Guns N’ Roses se skoro po 10 letech vrací na hudební žebříčky

Guns N' Roses
Guns N' Roses | Zdroj: musicfeeds.com

Enormní úspěch reunionu Guns N’ Roses se jen tak nezapře. Jedno z vůbec nejvýdělečnějších turné v historii hudby ale není jediným ukazatelem, jak se legendárním rockerům daří, skoro po deseti letech se jim totiž podařilo vrátit se na hudební žebříčky včetně prestižního Billboard’s Mainstream Rock.

Guns N’ Roses se v něm naposledy umístili v roce 2009, kdy hitparádě na 18. místě vládla čerstvá pecka Better z alba Chinese Democracy. Nově vydaná staronová nahrávka Shadow of Your Love přitom debutovala na 31. pozici a podle Billboardu oslovila více než milion posluchačů napříč všemi platformami. Zároveň se jedná o celkem 22. zařazení kapely mezi Mainstream Rock.

Znovusjednocená trojice AxlSlashDuff McKagan společně se zbytkem kapely letos vyráží na další turné, jenž bude doprovázet i vydání speciální výroční edice proslulé desky Appetite for Destruction. Ta dorazí ve třech verzích obsahujících vše možné od remasteru až po artworky a dárkové předměty. A právě jako teaser na velkolepý rerelease se skupina rozhodla zpětně vydat Shadow of Your Love.

Píseň si můžete už nyní poslechnout na různých streamovacích platformách či zamířit na YouTube, kde je k vidění i zbrusu nové lyric video.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.