Hollywood Undead představí Praze své nejnovější album Five už za pár týdnů

Hollywood Undead | Zdroj: facebook.com

Hollywood Undead v minulém roce vypustili do světa další studiovku Five. Ještě před vydáním však informovali na svých stránkách ohledně plánovaných koncertů, kdy se nevyhnou ani České republice, a to už příští měsíc.

Teprve dva roky od vydání posledního alba přišli Hollywood Undead na scénu s novinkou Five. Na té potvrdili, že ve svém se už našli a funguje jim to tak. Není proto důvod cokoli měnit a nálada celého alba jede v podobném duchu, jako ty předchozí. Během února to ostatně budete moci vidět na vlastní oči a slyšet na vlastní uši, protože svou nejnovější tvorbu v tuzemsku představí hned v polovině února. Ukáží se tady již po několikáté.

Hollywood Undead vystoupí v pražském Forum Karlín 16. února. Vstupenky jsou však bohužel už dávno vyprodány.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 363 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.