Hollywood Undead servírují novou nálož hudby v podobě EP PSALMS

Hollywood Undead - Forum Karlín 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Hollywood Undead pravděpodobně patří mezi partičku workoholiků. Jinak si nedokážeme vysvětlit, že si ještě ani  od poslední desky pořádně neoddechli a už diktují novou muziku.

Není to úplné dávno, co Hollywood Undead vydali desku Five. Od koncertů si ještě ani pořádně neodpočinuli, ale streamovací služby už prohánějí novou porcí muziky. EP PSALMS se skládá ze dvou již dříve zveřejněných nahrávek (Gotta Let Go, Another Level) a tří naprosto čerstvých novinek (Live Fast Die Young, Bloody Nose, Something to Believe).

Recenze: Hollywood Undead na novém Five pokračují ve svém zajetém stylu

Jak sám jeden z hlavních autorů textů Johnny Three Tears říká, nové EP se točí především kolem příběhů života, smrti i sebevraždy tak, aby posluchačům, kteří se motají v podobném bludném kruhu, přinesl především úlevu a naději. Rozhodně se ale nejedná o témata, o které by se kapela opírala poprvé, právě naopak.

Už dříve vydané songy Gotta Let Go a Another Level měly na YouTube přes deset milionů zhlédnutí, což nejspíš říká víc, než se na první pohled zdá.

Jak se PSALMS líbí vám?


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.