Jameson postaví pro Sázavafest největší sud v Evropě

Jameson Barrel | Zdroj: TZ

Sázavafest začíná a už za pár dní a jeden z hlavních sponzorů, výrobce whiskey Jameson, na něm postaví vůbec největší festivalový sud v Evropě.

Ke Skye Ross, kapele Wohnout či Mig 21 se na letošním Sázavafestu přidá i jeden celoevropský unikát, a to obrovský sud Jameson Barrel. Výrobce jedné z nejslavnějších whiskey na světě objíždí se svou chloubou festivaly po celé Evropě a tentokrát zamíří právě i na český Sázavafest, kde se postará spoustě návštěvníkům o dobrou zábavu.

Nejenže dostanou možnost sledovat koncerty kapel ze střechy sudu, ale budou v něm moci vedle pití i trávit volný čas. Jameson si pro festivalové nadšence připravil i několik zábavných workshopů, jichž se budou moci návštěvníci účastnit třeba spolu s drinkem Jameson Ginger, který dostanou šanci si v sudu namíchat zcela podle sebe.

Sázavafest se pak koná od 4. do 6. srpna a letošní line-up tvoří krom výše zmíněných i Vladimír 518, Monkey Business nebo Majk Spirit.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.