Jan Nedvěd představil nový klip s jedinečnými záběry

Jan Nedvěd | Foto: Jan Svoboda

Videoklip doprovází zpěvákův úspěšný singl Two Birds, který byl poprvé představen začátkem roku, kdy se jeho část objevila v televizní reklamě. Nese se v duchu hate free a objevily se v něm také známé osobnosti. 

Režie videoklipu se ujal Jan Svoboda. Vznikal celkem čtyři natáčecí dny v pražských lokalitách a okolí, přičemž se podařilo získat jedinečné záběry zamilovaných párů, mezi kterými se objevila i Česká Miss 2016 Andrea Bezděková nebo youtuberka Tereza Vebrová.

Klip nesoucí se v duchu hate free však zobrazuje i běžné smrtelníky. Je jedno, kdo jste, jak vypadáte a v co věříte. Pokud milujete, může jít vše ostatní stranou.

V současné době mám pocit, že místo toho, abychom se stávali tolerantnějšími, nosí v sobě většina z nás strach z odlišnosti. Ať už se jedná o národnost, barvu pleti nebo jen jiný pohled na svět,” říká Jan Nedvěd.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.