Japonští One Ok Rock představí v Lucerně nové album

One Ok Rock | Zdroj: oneokrock.com

Jedna z nejpopulárnějších kapel japonské hudební scény se po roce a půl vrátí do Prahy. Ve Velkém sále Lucerny zazní nejnovější pecky z právě vydané desky Eye Of The Storm.

Pop-rocková kapela, která se dala dohromady v roce 2005 v japonském Tokiu, vydala 18. února již své deváté studiové album. One Ok Rock udělali touto studiovkou krok z komfortní zóny svého žánru. „Na tomhle albu jsme se pokusili zkoušet nové věci tak, abychom přitom neztratili podstatu naší muziky,“ řekl o novince zpěvák Taka, „proto věřím, že uslyšíte něco, co jste od nás nikdy dříve neslyšeli.“

Čtěte také: TIP REDAKCE: Co nás čeká v roce 2019? Těšme se na ohnivé Parkway Drive, Muse nebo Alice in Chains

One Ok Rock právě absolvují koncertní šňůru po Severní Americe a poté se jejich turné přesune do Evropy. O jejich kvalitních vystoupeních vypovídá například to, že se objevili ve výběru nejlepších živáků roku 2018 časopisu Rock Sound nebo že si je jako support vybraly kapely All Time Low a 5 Seconds Of Summer.

Na rozdíl od minulé show u nás se jim tentokrát dostane většího prostoru v podobě Velkého sálu pražské Lucerny. Jestli budou čerstvé skladby stejně energické jako dřívější počiny, se přesvědčíme 20. května. Vstupenky jsou k dostání na webu GoOut a v sítí Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz