Kryštof si v září splní sen, fotbalový stadion hlásí vyprodáno

Kryštof | Foto: Marek Dvořáček

Informace o tom, že by kapela Kryštof ráda zahrála svým nejvěrnějším fanouškům na fotbalovém stadionu, kolují světem již pár let. Letos se tak skutečně stane, a to na stadionu Evžena Rošického v Praze, při příležitosti oslav 25 let existence kapely.

Někteří z vás si kromě Kryštof kempů, klubových a halových koncertů jistě vzpomenou i na jedinečné kino tour, koncerty v aulách vysokých škol nebo na hraní v divadlech. Kolem mnohaleté kariéry ostravsko-havířovské kapely Kryštof se toho odehrálo vskutku hodně, a tak budou oslavy 25 let existence obrovskou událostí.

Vždy cítíme ten dav před námi, jeho náladu a atmosféru. Samozřejmě je to jiné v divadlech, klubech, v hale. Ale vždy tam je vzájemné pouto s fanoušky, proto nás to s nimi a asi i je s námi baví. Pokud se nám společně podaří zaplnit i fotbalový stadion, tuším, že to bude zase nová zkušenost jak pro ně, tak pro nás. A my se budeme snažit, aby to byla show, na kterou nezapomenou, stejně jako v halách chceme smazat vzdálenost mezi pódiem a fanouškama, říká Richard Krajčo.

Velkolepý výroční koncert kapela Kryštof naplánovala na 16. září 2017 a předprodej vstupenek začal 16. října 2016 v sítích Ticketstream a GoOut. Nyní je již však všech 40 000 vstupenek vyprodaných a nezbývá, než se jen těšit na to, co si pro nás Kryštof připraví za překvapení.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.