Kryštof vydává výběrovku doplněnou o čtyři nové songy

Kryštof | Zdroj: Stoikov - Kita

Havířovská kapela Kryštof se již podruhé rozhodla poohlédnout za svými dosavadními hudebními úspěchy a v pátek 23. června na trh přinese výroční album s názvem 25. Dvoudisková kolekce toho nejlepšího nabídne více než dvě desítky těch nejznámějších písní, které doplňují i čtyři nové songy.


Vše tehdy začalo Lolitou, která byla pro kapelu Kryštof nejen prvním singlem, ale zároveň i prvním hitem. Již od debutové desky Magnetické pole patřila kapela kolem charismatického zpěváka Richarda Krajča k ostře sledovaným nováčkům na české hudební scéně. A jak ukázaly následující roky – oprávněně!

Kapela, která poslední léta naplňuje ty největší haly, prodává desítky tisíc alb a jejíž koncerty jsou vždy neopakovatelným zážitkem, vydá rekapitulaci v podobě dvojalba s všeříkajícím názvem 25.

Jednadvacet největších hitů kapely Kryštof, mezi kterými nechybí Lolita, Ženy, Srdce, Rubikon, Atentát, Cesta nebo Srdcebeat doplňují i čtyři nové songy, které si kapela zaletěla natočit do Ameriky. „Best of album jsme doplnili čtyřmi novými písněmi a ty jsme se rozhodli natočit tak, jak se to dělávalo venku. S velkým týmem, který by mohl točit a točí s největšími hvězdami na světě – od producentů, asistentů, mistra zvuku, masteringmistra, protools inženýrů či nástrojových techniků. To byl náš dárek sobě k této oslavě a stál za to. Nejlepší recording naší historie,“ dodává k novým písním frontman Richard Krajčo.

Novinky nesou názvy: Šnůry, Naviděnou, Nesmím zapomenout a Zůstaň tu se mnou kapela natáčela v New Yorku na přelomu března a dubna a na jejich vzniku se opětovně podílel i Yaron Fuchs, který měl pod palcem i produkci alb Srdcebeat a Inzerát. Jak naznačují první reakce na aktuální singl Šnůry, i tentokrát jejich spolupráce dopadla na výbornou.

Nezapomeňte, že kapela Kryštof vydání nové kompilace 25, kterou slaví i čtvrtstoletí svého fungování, podpoří i výjimečnými koncerty, které se uskuteční 16. a 17. září na Strahově. První z nich je již měsíce beznadějně vyprodán, na ten druhý ještě pár vstupenek v síti Ticketstream zbývá.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.