Lake Malawi mají před sebou velký cíl, a to koncert v O2 universu

Lake Malawi | Zdroj: facebook.com

Tříčlenná indie-popová kapela Lake Malawi je tuzemskému publiku dobře známá. V roce 2013 ji založil zpěvák Albert Černý a na svém kontě má nejen úspěch v celosvětové soutěži Eurovision Song Contest, ale také koncertování po celém světě.

Rok 2019 je pro Lake Malawi zlomový, a to díky singlu Friend of a Friend, se kterým se umístili na 11. místě ve výše zmíněném hudebním utkání nadějných muzikantů z celého světa. Nejen tento zdar, ale i například předskakování zahraničním kapelám, jako The Kooks, MIKA nebo Thirty Seconds To Mars, jim pak otevřel mnoho nových možností.

Čtěte také: Leoš Mareš pokřtil novou desku Lake Malawi

Jednou z nich je uskutečnit jejich největší cíl a sen v podobě doposud největšího koncertu na domácí půdě. „Věříme, že v tomhle jsme nejsilnější. Hrát před několikatisícovým publikem a na velké stagi. Takový koncert byl vždy naším cílem. Ta energie je ve velké hale úplně jiná,“ doplnil Albert Černý. Mimo to Lake Malawi chystají na příští rok vydání i několika singlů a první ochutnávku fanouškům servírují prostřednictvím skladby Stuck in the 80’s, která definuje novou etapu kapely, nový zvuk a také pozitivní energii.

Indie-popový večer v režii Lake Malawi se uskuteční 6. listopadu 2020O2 universu a vstupenky lze zakoupit v prodejní síti Ticketmaster.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.