Lenny vydala nový videoklip a oznámila hned tři koncerty

Lenny, Rock for People 2017 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Lenny útočí na českou hudební scénu. Hudební hitparády bude zdolávat její remix singlu Hell.o., ke kterému zpěvačka nedávno natočila nový videoklip. Krom toho se Lenny českým a slovenským fanouškům představí na konci roku na třech koncertech.

Stále úspěšnější zpěvačka Lenny má právě opravdu nabitý program. Mladá písničkářka, která již slaví nemalý úspěch například v Německu nebo Itálii se konečně zaměřila i na české fanoušky. Těm se představí na konci roku hned dvakrát. První koncert se uskuteční 8. listopadu v pražském Roxy a druhý 6. prosince v Sono Centru v Brně. Slovenské fanoušky pak potěší 30. listopadu v Ateliéru Babylon v Bratislavě.

Lenny svým fanouškům naživo představí i úspěšný singl Hell.o., ke kterému nedávno natočila v Německu klip. Za remixem singlu, jehož sledovanost na Youtube již překročila hranici 5 milionů, stojí vedle Lenny američtí producenti a remixéři Fancy Cars. „Začali jsme v šest hodin odpoledne a v šest ráno bylo hotovo. Z výsledku mám radost a doufám, že bude lidi bavit,“  okomentovala vznik singlu talentovaná zpěvačka.

Příští rok čeká na Lenny spousta pracovních povinností spojených s podpisem globální smlouvy s německým Universal Music.

Mladá zpěvačka se tím však netrápí a tvrdí: „Jsem vděčná za příležitost, která se mi dostala. Nejšťastnější jsem na pódiu, a to, že mohu nyní cestovat a hrát v nejrůznějších koutech Evropy, je pro mě splněný sen. Je to zkušenost k nezaplacení a jsem ráda, že závěr tohoto roku, jenž byl plný překvapení, strávím se svými českými a slovenskými posluchači. Už teď se těším na tu jedinečnou atmosféru.“


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...