Mayday Parade již brzy představí své nové album Sunnydays

Mayday Parade | Zdroj: facebook.com

Mayday Parade jsou zpět s novou porcí muziky. Novinka s názvem Sunnydays vyjde v červnu a již nyní si můžete pustit první dva singly Piece of Your Heart a Never Sure.

Americká pop-punková kapela Mayday Parade je konečně zase zpět. Nové album Sunnydays, které bude nástupcem alba Black Lines z roku 2015, vyjde již 15. června 2018 u Rise Records a nabídne celkem 12 nových skladeb.

Název alba prý pochází z názvu staré opuštěné nemocnice, kde členové kapely jako teenageři trávili spoustu času. „Tu nemocnici zavřeli někdy v polovině 80. let a od té doby tam jen tak stála a chátrala. Bylo to pěkně děsivé místo – celá budova byla obrostlá rostlinami a uvnitř byla ještě původní nemocniční lůžka a další vybavení. Přesto však máme všechny ty krásné vzpomínky na to, jak jsme zde trávili čas, když jsme byli mladí.“ okomentoval výběr názvu kapely frontman Derek Sanders.

Fanoušci si již nyní mohou udělat obrázek o novém albu díky prvním dvěma zveřejněným písním – Piece of Your Heart a Never Sure, které se obě nesou ve značně pozitivním duchu, což je trochu překvapivé. Kapela se v minulosti nejvíce proslavila smutnými baladami jako Oh Well, Oh Well nebo Miserable at Best.

„Piece of Your Heart je píseň o pravé lásce. Videoklip k ní se také velice povedl a vyvolává ve mně příjemný, pozitivní pocit,“ tvrdí Sanders, zatímco kytarista Alex Garcia pokračuje: „Pamatuju si, jak jsem poprvé slyšel ten refrén a úplně mě to dostalo. Jak jsme na písni víc a víc pracovali, začala znít opravdu skvěle a celé to působilo velice dobrým dojmem. Je úžasné, jak některé věci při psaní hudby prostě samy přijdou a perfektně sedí.“


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...