Melancholičtí Seafret se vrací do Prahy, tentokrát s novou deskou

Seafret, Fléda 2018 | Foto: Viktória Váhovská, MonsterMusic

Britské duo Seafret mohli fanoušci v Praze vidět naposledy na konci roku 2018, nyní se vrací, a to dokonce s novým albem nesoucím název Most of Us Are Strangers. Indie večer plný melancholie vypukne již 27. února v pražském Lucerna Music Baru a jako support se představí tuzemská nadějná kapela teepee.

Seafret, skupina pocházející z východního Yorkshire, si hraní u nás oblíbila a velmi ráda se sem vrací. V rámci nové desky vyráží na tour, mezi jehož zastávkami nechybí ani Praha a tak si příchozí budou moci, jako jedni z prvních, poslechnout skladby z novinky Most of Us Are Strangers, která vychází 13. března. Britové slibují, že na novém albu jsou více otevření, neskrývají emoce a ventilují příběhy, které byly v jejich životě zásadní.

Fotoreport: Seafret, teepee, 18. 10. 2018, Fléda, Brno

Kromě nefalšovaného britského indie v režii Seafret si návštěvníci mohou vychutnat také folkové plzeňáky teepee, kteří v lednu vydali nové album Where the Ocean Breaks. To hned zabodovalo u hudebních kritiků a ne nadarmo jsou nyní teepee označováni za velkou naději na české hudební scéně.

Posledních pár vstupenek na tento indie večírek, který se uskuteční 27. února v Lucerna Music Baru, seženete přímo na místě a v prodejních sítích GoOut, Ticketmaster a Ticketstream.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.