Metal-coreová kapela Sunset Trail vydala nový singl

Foto: archiv kapely
Sunset Trail |

Olomoucká skupina Sunset Trail se do toho nebojí opřít. Svým metal-core a nu-metalovým stylem již jistě oslovili mnoho fanoušků tvrdšího stylu muziky, a nyní vydávají singl.

Skladba Serpent In Me vznikla ve spolupráci s producentem Magnussonem, který je znám pro svou spolupráci s kapelami jako Despised Icon, Fit For A King, The Black Dahlia Murder nebo Oh Sleeper. Na podobě klipu se podílel Radim Věžník a kapela se společně s ním pokusila vytvořit ponurou atmosféru celé scény, což se jim podařilo už jen díky tomu, že klip byl natočen v prázdné dílně.

Na písničce skupina poněkud experimentovala, o čemž svědčí i fakt, že si na nahrávání přizvali i dvě studentky olomouckého Hudebního Institutu, které jim pomohly udělat refrén ještě zpěvnější. Celý videoklip je pak pořízen v rozlišení 4K.

Kapela Sunset Trail se vydává i na turné po východní Evropě a následně pak bude v Rusku vystupovat jako oficiální support německé skupiny Caliban. EP Serpents, ze kterého pochází i skladba Serpent In Me, skupina vypustí do světa poslední zářijový den. Jak se jim písnička povedla se můžete přesvědčit sami.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)