Metallica vydá nové album letos na podzim

Metallica | Zdroj: Metallica.com

Ačkoli se to zdá býti neuvěřitelné, Metallica pracuje na novém albu. A jak z nejnovějších informací vyplývá, chystá se ho vydat už letos na podzim.

Metallica, jejíž poslední album vyšlo před více než osmi lety, oficiálně potvrdila letošní vydání nové desky. Ta zatím zůstává beze jména. Samotný frontman skupiny James Hetfield prozradil, že nahrávání již bylo dokončeno a zbývá už pouze namixovat jednotlivé tracky. V blízké budoucnosti bychom se tak mohli dočkat alespoň ukázky.

Už před několika měsíci se přitom bubeník Lars Ulrich nechal slyšet, že práce na albu jsou v plném proudu a do léta by mělo být hotovo. Evidentně se podařilo a my už tak můžeme pouze čekat, kdy se objeví první informace o názvu a konkrétním datu vydání. Doufejme, že si z thrash metalových legend vezmou příklad i System of a Down, na jejichž další album čekají fanoušci už 10 let.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.