Metalová senzace System of a Down se po čtyřech letech vrátí do Prahy

System of a Down | Zdroj: amazonaws.com

Od posledního vystoupení metalových System of a Down v České republice je to již několik let, už zanedlouho se však fanoušci mohou těšit na jejich návrat. Jedna z nejpopulárnějších kapel ze začátku milénia se totiž opět vrátí do Prahy.

System of a Down u nás vystoupí v pondělí 12. června příštího roku. Na rozdíl od roku 2013 se ovšem koncert z pražského výstaviště přesune do kryté O2 areny.

Metaloví fanoušci si tak opět budou moci živě vychutnat oblíbené skladby kapely, jež světová pódia objíždí už přes 20 let. Vedle nich ale už skupina zatím zřejmě žádné novinky neplánuje a setlist tak zřejmě bude opět postaven z výběru více než deset let starých, avšak stále nesmrtelných desek.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.