Myles Kennedy: Nové album se Slashem je jen otázkou času

Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators | Foto: Robert John

Reunion Guns N’ Roses byl jednou z vůbec největších událostí loňského roku a ačkoli nakonec přerostl do obrovského celosvětového turné, vlastně nic s tímto fenoménem není jisté. Jedna věc ale stoprocentní je. Až bude čas, spolupráce Mylese Kennedyho a Slashe bude pokračovat další deskou, alespoň tak to tedy tvrdí uznávaný zpěvák.

Myles Kennedy se o pokračování kapely Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators rozpovídal v rozhovoru s portálem Metal Wani. Na otázku, jak to vidí s projektem do budoucna, odpověděl: Bavili jsme se o tom a vypadá to, že je to pouze otázka toho, kdy budeme mít všichni čas. Guns N’ Roses se teď skvěle rozjeli a jde jen o to, aby nadešla ta správná chvíle.”

Na jeho slovech ale vlastně není nic překvapivého. Práci na novém materiálu pro svůj sólový projekt potvrdil Slash už dříve a ještě než přišlo oznámení o znovusjednocení Guns N’ Roses, média informovala o plánovaném vydání další desky. Tou poslední zatím byla World On Fire z roku 2015, na níž se, stejně jako na předchozí Apocalyptic Love, sešli Slash, Myles Kennedy a Todd Kerns s Brentem Fitzem.

Zatímco Slash si po dvaceti letech užívá turné s Axlem Rosem a Duffem McKaganem, Kennedy, jenž patří mezi nejuznávanější zpěváky součanosti, vydal se svou kapelou Alter Bridge koncem loňského roku nové album The Last Hero a už 14. června ho představí i u nás. O pár týdnů později pak dorazí i Guns N’ Roses, kteří zahrají 4. července na Letišti Letňany.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.