Na novém albu Ringo Starra se objeví i Paul McCartney

Ringo Starr a Paul McCartney | Zdroj: Facebook.com

Zbývající polovina legendární kapely The Beatles se nejspíš dala znovu dohromady. Bubeník The Beatles, Ringo Starr, totiž oznámil, že s ním Paul McCartney spolupracuje na jeho novém albu.

Ringo Starr to dal svým fanouškům vědět 19. února prostřednictvím Twitteru. Sdílel fotku, na které je společně s McCartneym v nahrávacím studiu a k tomu napsal: „Díky, žes přišel a skvěle zahrál na basu. Miluju tě chlape, mír a lásku.“

Starr a McCartney si spolu naposledy zahráli v roce 2014 na udílení cen Grammy, nic nového spolu ale nenahráli od roku 2010. To se McCartney objevil na Starrově albu Y Not, na kterém nahrál vokály a basovou linku k písním Walk With You a Peace Dream.

Kromě Paula McCartneyho se na Starrově novém albu objeví i kytarista z kapely The Eagles, Joe Walsh, dále Peter Frampton, Benmont Tench, Timothy B. Schmit, Richard Page, Amy Keys, Nathan East a další.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.