Nejpracovitější kolega z hip hopové branže Russ se představí v Roxy

Russ | Zdroj: facebook.com

Umělec z Mekky amerického hip hopu a R&B míří poprvé za svou kariéru do Prahy. Začněte hip-hopový podzim s Russem!

Mezi hudebníky jakéhokoli žánru nenajdete umělce s tak nabouchanou diskografií. Když se v roce 2017 Russ upisoval velké společnosti Columbia Records, měl už na svém kontě vydaných neskutečných 11 alb. Od oficiálního debutu There’s Really a Wolf pod již zmíněným vydavatelem Columbia Records k tomu přidal ještě další tři neuvěřitelné kousky. A to by se ještě hodilo dodat, že mu teprve letos bude třicet let.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Seznamte se s Gayle, budoucí hvězdou

Mohlo by se zdát, že s kvantitou bude klesat kvalita, ale Russovy tracky zůstávají dále čerstvé. Mezi jeho nejúspěšnější kousky patří například What They Want, Losin’ Control a Best on Earth. Rodák z kolébky novodobého hip hopu ve své hudbě nabídne něco každému, ať už hledá jemnou skladbu o zpackané lásce, či sebevědomé songy o nezávazných nocích.

Russ udělá pražskému publiku radost 12. září 2022 v klubu Roxy. Vstupenky jsou stále k dispozici na webu Fource a GoOut za 790 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.