Nové album Krucipüsk vás vtáhne do Indie

Krucipüsk | Zdroj: facebook.com

Boombay, tak zní název nového alba libereckých rockerů Krucipüsk, které je již v pořadí devátou studiovou deskou. 

Formace Krucipüsk vznikla v roce 1991 kolem lídra kapely Tomáše Hajíčka. Pár měsíců po svém vzniku vyšla první deska s názvem Ratata. Jeden z největších úspěchů kapela slavila v roce 2004, kdy vydala revoluční album Druide a jela turné s kapelou Kabát. Krucipüsk zde dělali předskokany společně s Delores Clan. Průměrná návštěvnost těchto koncertů byla kolem 15 tisíc lidí, což libereckým rockerům pomohlo k širší známosti.

Následovaly desky Ahoj a Amen a zatím poslední počin z loňského roku Rodinnej diktát, který nebyl veřejností i kritiky moc kladně přijat. Kapela v roce 2009 vydala i DVD záznam z koncertu v pražském klubu Roxy.

Z nové desky, která je v prodeji od 1. listopadu, je zveřejněn první stejnojmenný singl Boombay. Z něj je trochu cítit návrat ke starému zvuku kapely, který fanoušci znají z prvních alb. K novému výtvoru plánují Krucipüsk  i turné, kde hodlají svou novinku náležitě prezentovat, jelikož projedou téměř celou republiku. Necháme se překvapit, jaké skvosty deska skrývá. Již zveřejněný singl zní opravdu dobře. Boombay!


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.