Nové album Kylie Minogue na pultech už v březnu

Kylie Minogue | Zdroj: Warner Music

Australská popová zpěvačka Kylie Minogue vydává 17. března svou další desku pod názvem Kiss Me Once, která opět rozvíří taneční parket.

Po menší odbočce k akustickému počinu na nahrávce Abbey Road Session z roku 2012, která si získala mnohá ocenění, se Kylie navrací zpět k tanečnímu stylu. Tato deska naváže na svou předchůdkyni, vydanou v roce 2010, s názvem AphroditeKiss Me Once, vycházející pod značkou Parlophone, je první deskou vydanou ve spolupráci se společností Roc Nation, kterou v roce 2008 založil rapper Jay-Z, a která má pod svými křídly také Rihannu nebo Shakiru. Prozatím jediný singl mající navnadit nedočkavé fanoušky, Into The Blue, si vede velmi dobře, neboť v hodnocení serveru Popjustice obdržel devět z deseti možných bodů.

Pro zpěvačku bylo dle jejích slov nahrávání opravdové dobrodružství. Podílela se na něm totiž také celá řada zajímavých osobností. Jmenujme například Pharrella Williamse, jenž nedávno obdržel sošku Grammy za skladbu Get Lucky od francouzských Daft Punk. Na této desce se účastní skladbou I Was Gonna Cancel. Dalšími spolupracujícími jsou Ariel Rechtshaid (Haim), MNEK, Greg Kurstin nebo Sia.

V prodeji se objeví dvě verze této desky. Deluxe edice bude obohacena o dvě bonusové skladby (Mr President, Sleeping With The Enemy) a materiály z natáčení.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.