Paulie Garand představil nový singl z chystaného alba

Paulie Garand | Foto: Tomáš Karlík

Rapper Paulie Garand vypustil na světlo světa v pořadí již třetí videosingl Nirvana, jenž předznamenává právě chystanou desku, která vychází 20. března pod stejnojmenným názvem. 

Nová skladba se nese v duchu harantství, na něž byli fanoušci u Paulieho zvyklí v jeho sólo začátcích pod hlavičkou labelu Ty Nikdy.

Nastylované klipy tentokrát vyměnil za street video na opuštěných parkovištích zimního Liberce. Kameru si vzal na starost Zdeněk SopůšekForward Creatives, animaci obstaral Ovar Maryško a střihu s postprodukcí se chopil sám Garand.

I když bude na desce pestrý výčet českých i slovenských producentů, tak hudební podklad je v tomto případně stále pod taktovkou dvorního beatmakera Kennyho Rougha.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.