Peter Pan Complex dotočili své debutové album

PeterPanComplex | zdroj: facebook.com

Skupina Peter Pan Complex, stále zvučnější jméno české alternativní scény a vycházející hvězda s potenciálem stát se stálicí, natočila své debutové album pod záštitou společnosti Warner Music, s níž podepsala smlouvu začátkem roku.

Peter Pan Complex je kapela s kořeny v roce 2007, kdy Jordan Haj a Givinar Kříž vytvořili akustické duo s názvem Fateful Revolution. Zpěvák, kytarista a stávající frontman Jordan žil v té době v Izraeli, což se hudebně podepsalo i na současné podobě Peter Pan Complex. V roce 2010 se ke kapele přidal bubeník Oskar Pilař a basák Jakub Chaba, jejichž příchod způsobil dost sympatické snoubení Fateful Revolution s prvky elektroniky, lehkých beatů a hardcore, čímž se dosáhlo unikátního zvuku.

Ve stejném roce natočili EP s názvem UNHOLY pod taktovkou Borise Carloffa. V roce 2012 se ke kapele přidal pátý člen Zdeněk Lichnovský (kytara, klávesy a zpěv), a tak přišla na svět konečná podoba Peter Pan Complex. Před pár dny formace oficiálně dotočila své debutové album. Producentem desky je Michael Rendall (David Gilmour, Killing Joke), se kterým PPC už dříve spolupracovali, a to loni při natáčení skladby Wolfskin, singlu předznamenávajícího debut.

Najděte si Peter Pan Complex na YouTube, zčekujte na Bandzone nebo zajděte na koncert a natěšte se na album. Až získají první Slavíky, můžete se chlubit, že je dávno znáte.


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.