Podívejte se na novinku Unconditionally od Katy Perry

Katy Perry | Zdroj: Universal Music

Americká zpěvačka Katy Perry v nedávných dnech vydala své nové, v pořadí již čtvrté, studiové album Prism. Současně s ním vysílá do rádií a hudebních televizních stanic i novinkový singl Unconditionally.

Katy Perry se při natáčení novinky Prism obklopila těmi nejlepšími producenty, jakými byli Max Martin, Dr. Luke, Benny Blanco, StarGate či Greg Kurstin. Výsledkem celkem roční práce je třináct skladeb (deluxe verze desky pak přináší tři bonusy navíc). Katy se k albu vyjádřila, že je temnější než předchozí materiál.

Poslední týdny obsadila zpěvačka přední příčky světových hitparád díky veselé písni Roar, která vyšla v srpnu a na úplný vrchol se probojovala v téměř dvaceti zemích, včetně britské i americké singlové hitparády. Jen ve Spojených státech prodej tohoto singlu překonal hranici tří miliónů kusů. V minulých dnech se do rádií probojoval její nástupce. Za druhý oficiální singl vybrala Katy emotivní baladu Unconditionally. Líbivá melodie a výrazný refrén – to je přesně to, co umí nejlépe.

Videoklip se natáčel v říjnu tohoto roku v Londýně, světovou premiéru měl 19. listopadu na hudební stanici MTV. Je částečně inspirován snímkem Nebezpečné známosti z roku 1988.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).