Pokáč v novém videoklipu Láska na vsi přibližuje atmosféru dávných vesnických zábav

Písničkář Pokáč, jenž se momentálně nachází na svém jarním turné, představil zbrusu nový videoklip ke skladbě Láska na vsi, ve kterém mu zdárně sekunduje Petra Göbelová.

Mladá písničkářka, která Pokáče na jarní sérii koncertů doprovází, však není jedinou, kdo si v klipu zahrál. Brilantní herecké výkony podali také bratři Balcárkové ze skupiny Light & Love, přičemž Jan Balcárek alias Johny Rainbow píseň produkoval.

Čtěte také: Pokáč vyráží na turné Pokáčovo jaro 2018

„Je to taková odlehčená písnička z venkovského prostředí. Sám jsem na vsi žil 20 let, takže už bylo na čase na toto téma něco napsat. S Péťou teď navíc jedem turné, které je úplně super a spousta zastávek je vyprodaných, čili volba zpěvačky pro tuhle písničku byla jednoduchá. V klipu jsme zas zkusili něco jiného, a to nechat se zapasovat do vesnické veselky několik desítek let zpátky, a víc už nebudu prozrazovat, podívejte se sami, snad se budete bavit,” přeje si Pokáč.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.