Poslechněte si: Ruda z Ostravy udělal z Cesty od Kryštofů cestu do hospody

Ruda z Ostravy | Zdroj: facebook.com

Ruda z Ostravy je známý tím, že má každou chvíli na mušce někoho jiného. Nyní si společně se zpěvákem Yettym políčil na kapelu Kryštof.

Michal Kavalčík, známý spíše pod pseudonymem Ruda z Ostravy, se nebojí ostrého humoru, který směřuje jak na celebrity, tak na politiky. S tímto svým pseudonymem vystupuje v různých pořadech a rádiích. Nyní se jeho obětí stala skupina Kryštof – spolu se zpěvákem Yettym z kapely Morčata na útěku zparodoval úspěšnou písničku z posledního alba Kryštofů, Cestu. Na původní skladbě spolupracoval s Kryštofy zpěvák Tomáš Klus a výsledek byl dobrý. Písnička dobývá ještě nyní kdejakou hitparádu. Ruda s Yettym se nebáli z toho udělat spíše cestu do hospody. Pod názvem Cysta zpívají o chlastu, hospodách a notorech. Jinak v podstatě dodržují ostrou linii původního klipu.

Skupina Kryštof se k tomu vyjádřila na svém facebookovém profilu s nadsázkou: ,,Tohle je … prostě … to je fajne kurde jak cyp … Rudo díky … P.S. – fandové, berte to s humorem stejně jak my.”

Kdo bude další, koho si Ruda z Ostravy vezme na mušku?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.