Potvrzeno! Axl Rose odehraje s AC/DC zbytek turné

Axl Rose | Zdroj: krzqradio.com

Axl Rose, zpěvák Guns N’ Roses, se podle oficiálního prohlášení připojí ke kapele AC/DC na zbytku jejich světového Rock or Bust turné. Nahradí tak bývalého zpěváka Briana Johnsona, který musel kapelu opustit z důvodu rizika absolutní ztráty sluchu.

Už krátce poté, co zpěvák Brian Johnson ohlásil svůj odchod z AC/DC z důvodu problémů se sluchem a rizikem absolutní hluchoty, se začalo spekulovat o tom, kdo ho na zbytku turné Rock or Bust nahradí. Mnozí tvrdili, že touto náhradou by neměl být nikdo jiný než frontman a zpěvák Guns N’ Roses, Axl Rose. Tyto spekulace byly ovšem často zpochybňovány faktem, že Axl právě začal koncertovat s Guns N’ Roses na jejich velkolepém reunion turné. Situace se zdála ještě nepravděpodobnější po ohlášení velkého letního turné GN’R Not In This Lifetime po amerických stadionech.

O to větším šokem bylo včerejší prohlášení samotných AC/DC, ve kterém dřívější spekulace potvrzují.

Axl Rose se ujme postu zpěváka AC/DC po zbytek koncertů v Evropě. Poté odehraje s Guns ‘N Roses jejich americké turné Not In This Lifetime. Zbývajících 10 koncertů AC/DC bude přesunuto na pozdější termín, ale i na nich se za mikrofonem ukáže Axl.

Jako potvrzení přátelství mezi oběma kapelami se kytarista AC/DC Angus Young ukázal na podiu po boku Axla a jeho GN’R během jejich včerejšího/dnešního vystoupení na Coachella festivalu. Na video z koncertu se můžete podívat zde:

 


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...