Prague Conspiracy se vrací na scénu s českým videoklipem a novou sestavou

Prague Conspiracy | Zdroj: pragueconspiracy.cz

Po více než roční pauze se na hudební scénu vrátila hudební formace Prague Conspiracy, a to hned s velkými personálními i hudebními změnami. Vydala dva singly a vyráží koncertovat po českých městech.

Po tom, co v roce 2017 kapelu opustila Aneta Galisová, kluci nezaháleli a našli náhradu. Kromě nové zpěvačky Anny Pintové doplnil skupinu i další kytarista Tomáš Cibi Cibor. Pár dní před prvním koncertem nové sestavy vypustili do světa čerstvý song Chceme víc. Žánrově se moc neliší od staré tvorby, ale velkým překvapením je český text, jehož autory jsou členové Anna Pintová a Kuba Siňor. V klipu kromě Prague Conspiracy účinkuje také herec Filip Kaňkovský, jehož rolí je po celou dobu sledovat televizi.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Nezapomenutelné desky, které v roce 2019 oslaví už 10 let

Ačkoliv se podle názoru skupiny český text k rocku nehodí, přijali návrhy fanoušků a zkusili to. Ohlasy byly pozitivní. Další česká píseň Tma s výrazným kytarovým riffem a hlubokým hlasem zpěvačky vyšla o pár dní později.

Na jaře je do třetice v plánu ještě jeden český počin a na podzim pravděpodobně pokračování. Teď se budou Prague Conspiracy věnovat koncertování – během března navštíví Brno, Kladno, Prahu a Plzeň.


Napište komentář